Авторизация | Регистрация

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības

17-03-2024, 17:48, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.
Auto spēs iepriecināt īpaši ekonomiskus un praktiskus pircējus. Kas ir tikai pieticīga benzīna dzinēju līnija ar nelielu atdevi 110-120 ZS. Tajā pašā laikā darbojas motori ar mehāniku vai automātiska mašīna, kas aprīkota ar Start / Stop sistēmu. Neskatoties uz dzinēju pieticību jaudas ziņā, tie ir ārkārtīgi uzticami un tiem ir palielināts resurss, pateicoties plazmas izsmidzināšanas cilindriem.

Kopumā Skoda cenšas nodrošināt savam budžeta segmentam pienācīgu kvalitātes līmeni, un tāpēc automašīnas dekorēšanai tiek izmantota ne lētākā plastmasa un audums. Rezultātā vienkārša izskata interjers neatstāj nepatīkamo totālās ekonomijas sajūtu, ko daudzi citi autoražotāji grēko bez sirdsapziņas sāpēm.
Ārēji Slāvija arī izskatās ļoti pieklājīgi. Var redzēt, ka dizaineri ir mēģinājuši un radījuši automašīnai neaizmirstamu un unikālu izskatu. Protams, tas ir tālu no premium segmenta, taču savā cenu diapazonā sedans ar jaukiem diskiem un citiem mūsdienu auto atribūtiem izskatās ļoti labi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.

Sporta automašīna Viritech Apricale parādīsies ierobežotā tirāžā


Sporta automašīna Viritech Apricale tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Par to paziņoja MIRA tehnoparks, kas atrodas Lielbritānijā un ir tiešais automašīnas klients no Viritech. Paši Viritech ir maza komanda, tāpēc ierobežota izdevuma izlaišana šķiet loģisks un veselīgs lēmums.