Авторизация | Регистрация

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības

17-10-2022, 17:48, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.
Auto spēs iepriecināt īpaši ekonomiskus un praktiskus pircējus. Kas ir tikai pieticīga benzīna dzinēju līnija ar nelielu atdevi 110-120 ZS. Tajā pašā laikā darbojas motori ar mehāniku vai automātiska mašīna, kas aprīkota ar Start / Stop sistēmu. Neskatoties uz dzinēju pieticību jaudas ziņā, tie ir ārkārtīgi uzticami un tiem ir palielināts resurss, pateicoties plazmas izsmidzināšanas cilindriem.

Kopumā Skoda cenšas nodrošināt savam budžeta segmentam pienācīgu kvalitātes līmeni, un tāpēc automašīnas dekorēšanai tiek izmantota ne lētākā plastmasa un audums. Rezultātā vienkārša izskata interjers neatstāj nepatīkamo totālās ekonomijas sajūtu, ko daudzi citi autoražotāji grēko bez sirdsapziņas sāpēm.
Ārēji Slāvija arī izskatās ļoti pieklājīgi. Var redzēt, ka dizaineri ir mēģinājuši un radījuši automašīnai neaizmirstamu un unikālu izskatu. Protams, tas ir tālu no premium segmenta, taču savā cenu diapazonā sedans ar jaukiem diskiem un citiem mūsdienu auto atribūtiem izskatās ļoti labi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.