Авторизация | Регистрация

Dodge Journey tiek pārdots

18-03-2024, 21:13, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.
Paviršs skatiens uz jaunuma tehniskajiem parametriem un izskatu pietiek, lai secinātu, ka mums ir mūsdienīgs tipisks vidējas klases krosovers. Burtiski viss kliedz par to, sākot no ārējā dizaina līdz dzinēju līnijai un tehniskā aprīkojuma līmenim.

Iesācēju benzīna un dīzeļdzinēji ražo standarta 140-160 ZS. un nav pietiekami daudz zvaigžņu no debesīm. Transmisija ir automātiskā vai mehāniķa, kuru joprojām nesteidzas nosūtīt atpūtai. Piedziņa, kas ir saprotama, ir priekšējo riteņu piedziņa bez jebkādas alternatīvas. Bet bagāžniekā un aizmugurējā sēdekļu rindā vietas pietiek.
Arī krosovera aprīkojums nepārsteidz, laba klimata kontrole, vidēja multimediju sistēma, vairāki standarta braukšanas režīmi, drošības spilvenu komplekts un bezvadu uzlāde viedtālrunim bonusā. Kopumā par savu naudu Dodge Journey izskatās diezgan labi, lai gan jaukts zirgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ


Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto


Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.