Авторизация | Регистрация

Dodge Journey tiek pārdots

3-11-2022, 17:48, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.
Paviršs skatiens uz jaunuma tehniskajiem parametriem un izskatu pietiek, lai secinātu, ka mums ir mūsdienīgs tipisks vidējas klases krosovers. Burtiski viss kliedz par to, sākot no ārējā dizaina līdz dzinēju līnijai un tehniskā aprīkojuma līmenim.

Iesācēju benzīna un dīzeļdzinēji ražo standarta 140-160 ZS. un nav pietiekami daudz zvaigžņu no debesīm. Transmisija ir automātiskā vai mehāniķa, kuru joprojām nesteidzas nosūtīt atpūtai. Piedziņa, kas ir saprotama, ir priekšējo riteņu piedziņa bez jebkādas alternatīvas. Bet bagāžniekā un aizmugurējā sēdekļu rindā vietas pietiek.
Arī krosovera aprīkojums nepārsteidz, laba klimata kontrole, vidēja multimediju sistēma, vairāki standarta braukšanas režīmi, drošības spilvenu komplekts un bezvadu uzlāde viedtālrunim bonusā. Kopumā par savu naudu Dodge Journey izskatās diezgan labi, lai gan jaukts zirgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma


Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.