Авторизация | Регистрация

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma

29-11-2022, 17:49, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.
Kopumā Infiniti QX50 krosovers ir nedaudz ārpus Infiniti premium klases. Automašīnai, kā saka, trūkst zvaigžņu no debesīm un tā piedāvā kvalitātes un komforta līmeni, kas ir nedaudz virs vidējā. Tam ir patīkama visos aspektos dzinēju līnija ar atdevi zem 250 ZS, un ir arī visu riteņu piedziņa.

Pateicoties jaudīgajam dzinējam, paātrinājums līdz simtiem ir 7,5 sekundes, kas, protams, nav rekords krosoveru vidū, tomēr vidusmēra patērētāju tas apmierina. Jāatzīmē arī modeļa mājīgais interjers, kas veidots, ņemot vērā biznesa auditoriju.
Runājot par opcijām, automašīna piedāvā klimata kontroli, apsildāmus sēdekļus un spoguļus, daudzfunkcionālu stūri, digitālos instrumentus un pilnīgu mijiedarbību ar viedtālruni gan uzlādes ziņā, gan saziņas ziņā ar multimediju sistēmu, kas arī ir modernizēta līdz. mūsdienīgs līmenis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto


Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.