Авторизация | Регистрация

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma

3-04-2024, 16:23, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.
Kopumā Infiniti QX50 krosovers ir nedaudz ārpus Infiniti premium klases. Automašīnai, kā saka, trūkst zvaigžņu no debesīm un tā piedāvā kvalitātes un komforta līmeni, kas ir nedaudz virs vidējā. Tam ir patīkama visos aspektos dzinēju līnija ar atdevi zem 250 ZS, un ir arī visu riteņu piedziņa.

Pateicoties jaudīgajam dzinējam, paātrinājums līdz simtiem ir 7,5 sekundes, kas, protams, nav rekords krosoveru vidū, tomēr vidusmēra patērētāju tas apmierina. Jāatzīmē arī modeļa mājīgais interjers, kas veidots, ņemot vērā biznesa auditoriju.
Runājot par opcijām, automašīna piedāvā klimata kontroli, apsildāmus sēdekļus un spoguļus, daudzfunkcionālu stūri, digitālos instrumentus un pilnīgu mijiedarbību ar viedtālruni gan uzlādes ziņā, gan saziņas ziņā ar multimediju sistēmu, kas arī ir modernizēta līdz. mūsdienīgs līmenis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus


Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.